Altınşehir Kombi Arızası

Altınşehir Kombi Arızası uzman kombi servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir klima servisinden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Altınşehir kombi servisi olarak vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz. Kombi montajı, kombi tamiri ve kombi bakımı.

Altınşehir Kombi Servisi

Altınşehir bölgesinde tüm marka ve model kombi montaj işleriniz anlaşmalı yetkili servislerimiz tarafından garanti kapsamında gerçekleşmektedir. Tüm marka kombilerin montaj işlemi birbirinden bağımsız ve farklıdır. Kombi montajı projeye bağlı ve uygunluk çerçevesinde yapılmalıdır. Yapılan tüm bağlantı elemanları ve bağlantı noktaları çok iyi kontrol edilmelidir. Tesisat bağlantıları yapıldıktan sonra kaloriferlere su verilmeli, gaz bağlantısı yapılmalıdır. Kombi yoğuşmalı ise mutlaka yoğuşma giderinin yapılması gerekmektedir.

Altınşehir Kombi Tamiri

Kombi tamiri işleriniz mutlaka uzman kombi teknik servisleri tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. Tüm marka kombilerin yedek parça ve çalışma sistemleri farklı olması nedeniyle özellikle kombi markanızın uzmanı teknik elemanları tarafından yapılmalıdır. Kombi servisi, vermiş olduğu tüm servis hizmetlerini uzman ekipler tarafından ve garantili vermektedir.

Altınşehir Kombi Bakımı

Genel olarak bütün markalarda ortak zorunluluk, periyodik kombi bakımı yapılmasıdır. Kombinizin daha verimli ve uzun ömürlü olmasının en önemli kuralı kombi bakımlarınızın zamanında yapılmasından geçmektedir. Mutlak belirtilmesi gereken en önemli detay ise, kombinizin markası ne ise o markanın uzman servisi tarafından bakımların yapılması zorunluluğudur. Çünkü kombilerin tamamı mantık olarak aynı düzende çalışsa bile sistem ve yedek parça olarak farklı düzeneklerdedir.

Altınşehir Petek Temizliği

Petek Temizliği servisi olarak yılların verdiği tecrübe. Ve teknolojik cihazlar ile peteklerin ısıtmaması. Aslında kalorifer tesisatında ki olası sorunları çözüyoruz. Petek temizleme uygulaması önceki yıllara göre daha yaygındır. Öncelikle benimsenen, kabul gören bir hizmet halini almıştır. Petek Temizliği cihaz ve kimyasal ilaç kullanılarak yaparız. Kalorifer tesisatında oluşan pislik ve çamur dışarı atılır.

Altınşehir Kombi Hatası

Petek Temizliği özel cihazlar ve kimyasallar kullanılarak yapılmaktadır. Üstelik yerinden bile sökülmeden temizlik tamamlanmaktadır. Bu çalışmalar peteklerinize zarar vermediği gibi, peteklerinizin ilk günkü gibi ısıtmasını sağlayacaktır.

Lider Tesisat firması olarak; Altınşehir Kombi Servisi, Onarımı, Bakımı, Tamiri, Arızası, Altınşehir Kombi Montajı. Özellikle Altınşehir Petek Temizleme, Altınşehir Petek Yıkama ve Altınşehir Petek Temizliği işlerini yaparız.